Hakkımızda

Bahcem Sigorta, Mart 2011 yılında kurulmuştur. Bilinçli, güler yüzlü, uzman kadrosu ile tüm sigorta branşlarında müşteri odaklı hizmet vermekteyiz. Şirketimiz kurulduğu günden bu yana maksimum hizmetle kalitesiyle sigorta şirketlerinin aracığını yapmaktayız.

Acente olarak, tüm branşlarda teklif vermeye yetkili olup, uygun fiyat, kaliteli hizmet, hasar sonrası takip hizmetleri olarak müşteri odaklı çalışmaktayız.

Gelişen sigortacılık sektöründe; talep ve ihtiyaçlarınıza uygun, yenilikçi ve çözüm odaklı faaliyet göstererek; sizlere sunduğumuz satış ve satış sonrası üstün hizmet kalitesiyle değer verdikleriniz artık güvencemiz altında….

Hızla değişen sigortacılıkta, tüm risklerinize karşı hizmet kalitemizle siz değerli müşterilerimize uygun ödeme şartlarıyla daima yanınızda…

Misyon ve Vizyon

Müşteri memnuniyeti ve teknoloji odaklı yeni nesil sigortacılığın bir parçası olabilmek, ve her daim müşterilerimizin yanında durarak bir dost olabilme vizyonuyla çalışırız.

Sizler için buradayız. 


Öncelikle sağlığınız, sonrasındaysa emekleriniz karşılığında kazandığınız varlıklarınızı koruyabilmek ve olası mağduriyetlerinizi giderebilmek için her daim yanınızda olacağız.

Bahcem Sigorta olarak bu anlayışa bağlıyız, bağlı kalacağız…

Neden Bahcem Sigorta?

Sigorta Seçerken Yanınızdayız.
Bizden teklif almadan, sigorta almayın. Tüm fiyat ve teminatları karşılaştırın, teklifinizi uygun ve hızlı bir şekilde alın.

Satın Alırken Yanınızdayız.
Poliçenizi en iyi fiyat avantajlarıyla satın alın. İster peşin ister taksit imkanıyla ödeyin.

Yenileme Sürecinde Yanınızdayız.
Poliçe vadenizi sizin yerinize takip ediyor, tüm hasarsızlık ve indirim haklarınızı gözetiyoruz.